Меню Закрити

Меблі для кафе

HomeWoods – компанія-виробник унікальних дизайнерських меблів для ресторанів, барів та кафетеріїв

Красиві та комфортабельні меблі є додатковою причиною залучення нових клієнтів. І від зручності меблів на пряму залежить готовність відвідувачів знову та знову приходити до вашого закладу.

Приклади наших робіт, фотографії готових меблів

Мебель для кафе 1
Мебель для кафе 2
Мебель для кафе 3
Мебель для кафе 4
Мебель для кафе 5
Мебель для кафе 6

Допустимо виділити кілька рекомендацій, які здатні ефективно допомогти підібрати меблі ресторану або бару

Як відомо, інтер'єр, ключове значення в якому відводиться саме меблевим атрибутам, визначає безліч моментів, навіть популярність та відвідуваність громадського закладу. Особливо ретельно варто підбирати коректні моделі меблів для ресторану, оскільки головне функціональне призначення такого закладу - прийом їжі, в процесі якого відвідувачі зобов'язані відчувати максимальний комфорт.

1

По-перше, не рекомендується зайво економити на покупці меблів для закладу. Так, всі меблеві атрибути для кафетеріїв та барів мають бути високої якості, максимально практичні та стійкі. Добре відомо, що недорогі меблі для ресторанів не в кожному випадку відповідають вищезгаданим вимогам. В результаті подібна невиправдана економія спричиняє майбутні незручності та додаткові витрати, оскільки репутація закладу точно постраждає, якщо прямо під клієнтом раптом вискочить пружина дивана або розвалиться стілець. А тому, доведеться замінити такі меблі на нові.

2

По-друге, кожен елемент меблів повинен гармонійно комбінуватися з інтер'єром закладу, доповнювати або підкреслювати його стиль. Ось чому перед тим, як замовити стільці, дивани, столи, необхідно розробити повноцінну концепцію закладу. Більш вигідне рішення – створити персональний дизайнерський проект, завдяки якому допустимо гармонійним чином підібрати весь комплекс елементів інтер'єру, не обмежуючись виключно меблями для ресторану.

У тому випадку, коли певний варіант вже придуманий, не потрібно поспішати тут же купувати меблі Необхідно прорахувати свій бюджет, а також співвіднести його з необхідним переліком та кількістю одиниць меблів. Інакше ви ризикуєте щось упустити, в результаті меблів не вистачить, а це негативно позначиться на враженні ваших гостей. Природно, меблі, що бракують, допустимо придбати з часом, і все ж для деяких закладів це проблематичне завдання. Особливо, коли інші меблі – це ексклюзивні, дизайнерські моделі.

3

По-третє, неймовірно важливо переконатися, що меблі високої якості, що замовляються. Саме тому рекомендовано її замовляти виключно у перевірених, популярних виробників, які відрізняються чудовою репутацією. По суті, дізнатися репутацію виробника чи торгової точки не так вже й складно. Можна дізнатися про них у знайомих, або почитати відгуки в Інтернеті.

4

По-четверте, для барів, кафетеріїв, ресторанів рекомендується замовляти дуже компактні моделі меблів. Такі, які не займатимуть надто велику площу, а також не завадять вільному переміщенню відвідувачів, персоналу по залі закладу. Адже, як відомо, обслуговуванню в ресторані приділяється не останнє значення. Крім того, обладнання та меблі для закладів може мати безліч функцій, так його можна застосовувати як оригінальну перегородку для формування окремих зон простору.

Для аналогічних завдань в інтер'єрі активно задіяні різноманітні стелажі, дивани, що мають високі спинки, ширми та інше. Компанія Homewoods пропонує величезний вибір меблів для кафетеріїв, барів, ресторанів високої якості, на будь-який смак та бюджет. У нас за плечима – величезний досвід виробництва чудових елементів інтер'єру для створення найтеплішої затишної атмосфери у вашому закладі. Наші моделі меблів можуть створюватися на персональне замовлення клієнта, беручи до уваги всі запити. Замовляючи меблі у нас для кафетеріїв, ресторанів та барів, ви обираєте стильний дизайн, надійність та відмінну якість.

Контактна інформація

Одеса, вул. Степова, 31
067 731 5172 Viber, WatsApp

Замовити зворотній дзвінок

Rate this page